Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

CNN Türk’te hararetli tartışma… Ahmet Hakan öne çıkmak zorunda kaldı

23 Mayıs
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
http://googleads.g.doubleclick.net/pagead/ads?ad_type=video&client=ca-video-pub-9831158422629352&videoad_start_delay=0&description_url=http%3A%2F%2Fwww.google.com&max_ad_duration=40000&adtest=on
Reklamı Geç

Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge Programı’nda Hukukçu Uğur Poyraz’ın Kadir Topbaş sorusu hararetli tartışmanın fitilini ateşledi.

HSYK’nin bir gecede hakim değiştirdiğini hatırlatan Poyraz, Kadir Topbaş’ın damadı Kavurmacı’nın özel hastaneden aldığı raporla tahliye edilmesini sert bir dille eleştirdi.

Tartışmada kendi yaşadığı haksızlıkları anlatmaya çalışan Burhan Kuzu, “Neden benim derdimle ilgilenmiyorsun ben adam değil miyim” diye tepki gösterdi.

Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge Programı’nda Hukukçu Uğur Poyraz’ın Kadir Topbaş sorusu hararetli tartışmanın fitilini ateşledi. HSYK’nin bir gecede hakim değiştirdiğini hatırlatan Poyraz, Kadir Topbaş’ın damadı Kavurmacı’nın özel hastaneden aldığı raporla tahliye edilmesini sert bir dille eleştirdi. Tartışmada kendi yaşadığı haksızlıkları anlatmaya çalışan Burhan Kuzu, “Neden benim derdimle ilgilenmiyorsun ben adam değil miyim” diye tepki […]

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.